+38 (099) 617-62-04
congressulpga@i.ua
+38 (096) 329-22-83
uasg@i.ua
Укр
LPG – безпечний, універсальний, доступний
Детальніше про УАСГ

 

Ласкаво просимо до УАСГ!

     Заснована в 2007 році. Представляє та захищає права та інтереси національних і регіональних операторів ринку скрапленого газу в Україні, в органах законодавчої та виконавчої влади, з метою сталого розвитку газової галузі LPG. УАСГ з 2012 року є повноправним учасником Європейскої LPG Асоціації. Асоціація співпрацює з міністерствами та відомствами України, галузевими громадськими організаціями, Депутатами Верховної ради України, учасниками ринку LPG, засобами масової інформації. Створює основну платформу для популяризації скрапленого газу в Україні. Наша команда знаходиться в Києві та Полтаві – це допомога Вам в будь-який час.

Контакти
Проєкт Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки
21.10.2019
Проєкт Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки"
Проєкт Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки"
Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо  покращення адміністрування акцизного податку та інших законів України»
21.10.2019
Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення адміністрування акцизного податку та інших законів України»
Про внесені зміни до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення адміністрування акцизного податку та інших законів України»
Всі новини
Новини ринку
Запрошуємо Вашу компанію приєднатися
до Української Асоціації скрапленого газу